Sklep używa funkcjonalności ciasteczek (ang. cookies) - dane o odwiedzinach i każdej aktywności na tej stronie moga być rejestrowane. Jeżeli nie zgadzas się na to, opuść naszą stronę. Kliknięcie krzyżyka lub pozostawienie tej informacji na ekranie oznacza zgodę.

O nas

Opis działalności

Właścicielem sklepu jest Przedsiębiorstwo Handlowe "Janina" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która jako osoba prawna jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000072339. Spółka ma nadany numer identyfikacji podatkowej PL6282012594 oraz nr REGON: 356356675. Rok założenia spółki: 2000.

Zajmujemy się sprzedażą węgla kamiennego od ponad 15 lat. Przez ten czas zainwestowaliśmy w nowoczesne technologie i nieruchomości pozwalające na sprostanie oczekiwaniom klientów, którymi są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i profesjonalne podmioty korzystające na co dzień w swojej działalności z energii wytworzonej w wyniku spalania węgla kamiennego. Ostatnio koncentrujemy się na produkcji oraz sprzedaży węgla do kotłów wyposażonych w elektronicznie regulowane urządzenia podające. Nasze ekogroszki Retofire oraz Iskierka zostały zaprojektowane na podstawie wyników naszych wieloletnich prób i doświadczeń mających na celu znalezienie paliwa niepowodującego zanieczyszczenia środowiska naturalnego w korespondencji z łatwością palenia i przystępną ceną. Paliwa te są absolutnie naszym autorskim produktem. Ekogroszek powstaje w wyniku kruszenia oraz przesiewania węgla, co realizowane jest w naszym własnym parku maszynowym. Kilkuetapowa kontrola jakości produkowanego ekogroszku daje nam pewność, że nasz klient będzie z otrzymanego towaru zadowolony.

Nasz zespół

Pracownicy działu handlowego posiadają wieloletnie doświadczenie w branży związanej z węglowymi paliwami ekologicznymi. Zawsze w godzinach naszej pracy służą kompetentną informacją.